Luokka 1 – Este Kategoria 2 + 1 + H Alustava
13 ilmoittautuminen, 13 lähtöä, 4 Sijoittuu
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Kati Hannula-Montonen
Estetuomari: Annastiina Multanen
Ratamestari: Annastiina Multanen
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
  Seura Suku Virhe Aika
1 Lotta Sinnemaa RP-Rebel Surprise    
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 0 48,75
2 Aino Kairavuori RP-Royal Picador    
  Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 0 44,22
3 Mila Kakriainen Pilona v.d. Westerdijk    
  Sairilan Ratsastajat ry Gertjan v.d. Gathe – Scotsman v. Bunswaard 0 50,09
4 Aili Hone Pruutus    
  Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 0 51,45
 
5 Helmi Hämäläinen Glory    
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 0 45,71
6 Sara Lukkarinen Pruutus    
  Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 0 56,50
7 Janette Siren RP-Vilhelmiina    
  Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 0 52,38
8 Viivi Virtanen Quo Vadis    
  Sairilan Ratsastajat ry Faisal SE ox STS – Dushara Ox 0 42,53
9 Ronja Becker Paspartout    
  Sairilan Ratsastajat ry Bohemo Pascha 5 W – Wärnanäs Ulrik 0 51,25
10 Reetta Gummerus Senjoriita II    
  Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 4 52,00
11 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu    
  Sairilan Ratsastajat ry Diplomat SWE 50 SH – Tapolan Hugo 46 SH 7 70,00
12 Siiri Seppänen Kaevatsi La    
  Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller Hyl.  
12 Kaisla Ketonen RP-Mellow    
  Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid Hyl.  
 
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 2 + 1 + H Alustava
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Kati Hannula-Montonen
Estetuomari: Annastiina Multanen
Ratamestari: Annastiina Multanen
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
  Seura Suku Virhe Aika
1 Janette Siren RP-Vilhelmiina    
  Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 0 44,03
2 Viivi Virtanen Quo Vadis    
  Sairilan Ratsastajat ry Faisal SE ox STS – Dushara Ox 0 44,53
3 Sanni Gynther RP-Taikalyhty    
  Des Equestrian ry Ruuvin Roope – Olve 0 42,25
 
4 Heini Hokkanen Senjoriita II    
  Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 0 46,78
5 Emmi Myyryläinen Dexter    
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 4 42,31
6 Julia Härkönen RP-Qvist Picador    
  Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 5 60,53
7 Ronja Becker Paspartout    
  Sairilan Ratsastajat ry Bohemo Pascha 5 W – Wärnanäs Ulrik 6 47,78
8 Moona Pirttiaho Ratturas    
  Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur Hyl.  
8 Siiri Seppänen Kaevatsi La    
  Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller Hyl.  
8 Veera Kovanen Archengel    
  Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox Hyl.  
8 Lena Janhunen Mr Ex    
  Varkauden Urheiluratsastajat r Exactitude – Turbo Thrust Hyl.  
 
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 1 + H Alustava
8 ilmoittautuminen, 8 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Kati Hannula-Montonen
Estetuomari: Annastiina Multanen
Ratamestari: Annastiina Multanen
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
  Seura Suku Virhe Aika
1 Sanni Gynther RP-Taikalyhty    
  Des Equestrian ry Ruuvin Roope – Olve 0 43,60
2 Aino Kairavuori Petiina    
  Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 0 40,22
 
3 Olivia Coker-Appiah Carlene Petiina    
  Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 0 45,25
4 Tiia Tamlander Braith Wicked Heart    
  Sairilan Ratsastajat ry Pionier’s Sjoerd NLD 2 RP – Speyksbosch Naturel NLD 1 WPB 0 41,81
5 Tiffani Jylhänniska The Cramello    
  Tampereen Ratsastusseura ry Tuntematon Ori 0 47,97
6 Iida Kurvinen Ratturas    
  Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 4 42,91
7 Henna Vehmassalo Cantolan Rodolphus    
  Mäntyharjun Ratsastajat ry Kotimäen Menuett My Life 14 NF – Henry Jeremiah 13 NF 4 44,25
8 Kaisu Torniainen Backyard’s After Eight    
  Mäntyharjun Ratsastajat ry Viking – Weinberg 4 46,87
 
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 1 + H Alustava
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Kati Hannula-Montonen
Estetuomari: Annastiina Multanen
Ratamestari: Annastiina Multanen
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
  Seura Suku Virhe Aika
1 Vilma Liukkonen Dexter    
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 0 43,06
2 Henna Vehmassalo Cantolan Rodolphus    
  Mäntyharjun Ratsastajat ry Kotimäen Menuett My Life 14 NF – Henry Jeremiah 13 NF 0 43,39
 
3 Tiia Tamlander Braith Wicked Heart    
  Sairilan Ratsastajat ry Pionier’s Sjoerd NLD 2 RP – Speyksbosch Naturel NLD 1 WPB 0 45,19
4 Aino Ripatti Archengel    
  Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 0 41,59
5 Tiffani Jylhänniska The Cramello    
  Tampereen Ratsastusseura ry Tuntematon Ori 0 45,72
6 Kaisu Torniainen Backyard’s After Eight    
  Mäntyharjun Ratsastajat ry Viking – Weinberg 4 46,94
7 Liina Partio RP-Qvist Picador    
  Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet Hyl.  
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport


Kategoriat: Ajankohtaista